Loading…

Nëse e shihni Edon Bytyqin nga Prizreni, lajmëroni menjëherë policinë

  • 24/01/2022 | 16:07

Nëse e shihni Edon Bytyqin nga Prizreni, lajmëroni menjëherë policinë

Policia e Kosovës ka kërkuar ndihmë nga qytetarët për kapjen e Edon Bytyqit nga Prizren, shkruan Gazeta Metro.


Personi i dyshuar kërkohet për Veper Penale “Blerja, posedimi, shpërndarja dhe shitja e paautorizuar e narkotikëve, substancave psikotrope dhe analoge” nga neni 267 i KPK -së.

Ky është njoftimi i policisë:

I Dyshuari : EDON BYTYQI
Dtl; 14.04.1994
Gjina : Mashkull
Shqiptar /Kosovar
Vendi i lindjes : Prizren
Adresa e banimit : Lagja Dardani II pn Prizren.
Numri personal : 1231002720
ID0796127
Personi i dyshuar kërkohet për Veper Penale “Blerja, posedimi, shpërndarja dhe shitja e paautorizuar e narkotikëve, substancave psikotrope dhe analoge” nga neni 267 i KPK -së./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë