Loading…

Nërvozohet Labi, pasi ia përqeshën Pacollin

  • 26/09/2018 | 10:53

Nërvozohet Labi, pasi ia përqeshën Pacollin

Deputeti i Aleancës Kosova e Re, Labinot Tahiri, duket se është nervozuar nga mediat dhe talljet që po bëhen nga qytetarët në rrjetet sociale në lidhje me presidentin e AKR’së dhe ministrin Jashtëm, Behgjet Pacolli.

Labi ka dal në mbrojte shefit të tij të partisë, Behxhet Pacollit, pasi këtë të fundit e përqeshën mediet rreth “takimit” që kishte me presidentin e SHBA-së, Donald Trump, në korridoret e OKB-së, shkruan gazetametro.net.

Labi këta persona i quan si ‘individë të shprazur në tokë’.

Postim i plotë:

Për Behgjet Pacollin!

Interesant!

Disa individ të shprazur në kokë, paskan gjetur kohë, që të mundohën, me e injorua një njeri puntorë e i p’a dēmshëm për shtetin e kombin, me emrin; Behgjet Pacolli! Kjo paska ndodhur për faktin që a’i i’a paska dhënë dorën Trampit! Ai, e k’a mik Trampin o shoqitttt breee, mik e ka, edhe madje qe 20-30 vite…!

Imagjinoni, me ardh ‘Tramp’ në Kosovë, këta që mundohen me injoru njeriun tonë, i nënshtrohen Trampit, a deri dje edhe ate e kanë qeshur, kurse tanët atje në OKB, i injorojnë!!

Kjo është jeta në Kosovë, e padrejtë….!

Vazhdoni ju priftë e mbara..!

Ju, nuk dini se qështë respektiii, e nê anën tjetër mundoheni t’a përqeshni zotriun atje me punën e tij.

Sigurisht të ishit ne vendin e Bejgjet Pacollit në atë rastë, as që kishit tentua ( guxua) të i’a zgjatni dorën Trampit, se ju kish injorua të gjithëve.

Unë edhe mund t’a pranojë se në disa raste nuk pajtohem me Pacollin, por kur është diçka e padrejtë ndaj tij,apo dhe ndaj të tjerëve, reagojë pa një pa dy.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë