Loading…

Nervozohet Arta Nitaj për masat e reja: Që dy vjet n’fitnes kurr nuk mora virus

  • 22/01/2022 | 13:21

Nervozohet Arta Nitaj për masat e reja: Që dy vjet n’fitnes kurr nuk mora virus

Masat e reja për pandeminë kanë hyrë në fuqi qysh se nga sot.


Këto masa përfshijnë orën policore gjithashtu edhe orarin e shkurtër të gastronomisë.

Theksojmë se në kuadër të masave të reja, Qeveria ka vendosur t’i mbyllë palestrat gjë e cila e ka nervozuar Arta Nitajn.

Përmes një postimi në storien e saj në Instagram, ajo ka shfaqur hapur pakënaqësinë e saj për mbylljen e fitneseve.

“Kurr nuk mora virus nfitnes 2 vjet pandemi, kur sdini qa o sporti qa o fitnesi edhe e mshelni”, ka shkruar Arta.

Ndryshe, aktorja e serialit “O sa mirë” është e pasionuar pas palestrës e këtë e dëshmojnë më së miri linjat e saj trupore.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë