Loading…

Nënshkruhen 119 deputetët e rinj të Kuvendit, vetëm njëri nuk është regjistruar

  • 13/12/2019 | 16:51

Nënshkruhen 119 deputetët e rinj të Kuvendit, vetëm njëri nuk është regjistruar

Janë regjistruar  119 deputetët e rinj të Kuvendit të Kosovës, ndërsa vetëm Rasim Demiri nuk është regjistruar sot, shkruan Gazeta Metro.


Në Kuvend të Kosovës janë regjistruar 119 deputetë të legjislaturës së 7’të, sipas kalendarit që ishte caktuar nga administrata.

Sipas këtij njoftimi, ka mbetur vetëm edhe deputeti Rasim Demiri pa u regjistruar, e se ky i fundit merret vesh se do t’i kryej procedurat e regjistrimit gjatë ditëve të ardhshme.

“Regjistrohen 119 deputetë të Legjislaturës VII të Kuvendit 119 deputetë të Kuvendit të Republikës së Kosovës të Legjislaturës VII, kanë përfunduar procedurën e regjistrimit të Kuvend, sipas kalendarit të përcaktuar nga administrata. Deputeti Rasim Demiri, i cili nuk i është nënshtruar këtij procesi gjatë kësaj jave, do të regjistrohet gjatë ditëve të ardhshme”, thuhet në njoftim./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë