Loading…

Nënë e bir shqiptarë shkrumbohen pasi iu dogj shtëpia

  • 21/01/2018 | 09:25

Nënë e bir shqiptarë shkrumbohen pasi iu dogj shtëpia

Nënë e bir kanë humbur jetën pasi shtëpia e tyre në Vlorë, pranë Pyllit të Sodës, është djegur.


Viktimat janë 70-vjeçarja Selkie Hoxhallari dhe 45-vjeçari Olsi Hoxhallari. Të dy trupat janë shkrumbuar totalisht, raporton Tch.

Flakët në shtëpi mendohet të kenë rënë si pasojë e një cigareje të ndezur.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë