Loading…

Nëna e Rita Orës përgatit pite: Tradita vazhdon

  • 25/05/2022 | 11:14

Nëna e Rita Orës përgatit pite: Tradita vazhdon

Rita Ora është këngëtarja shqiptare me famë botërore.


E ajo nuk harron kurrë që të promovojë vendin prej nga edhe ajo vjen, shkruan lajmi.net.

Madje ajo shumë shpesh ka treguar për traditat shqiptare.

Si duket këtë e ka mësuar më së miri nga nëna e saj, Vera.

Ajo shumë shpesh i komenton këngëtares në gjuhën shqipe.

Së fundmi Vera ka treguar që ka përgatitur pite duke treguar në ‘Instagram’ edhe foton.

“M’ fal veq pitja e meriton instagram post të veqantë he he”, ka shkruar ajo krahas fotove.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë