Loading…

Nëna e Rita Orës ia merr këngës me çifteli: Teksti sensibilizues ia dështoi paraqitjen

  • 22/02/2022 | 10:38

Nëna e Rita Orës ia merr këngës me çifteli: Teksti sensibilizues ia dështoi paraqitjen

Nëna e këngëtares shqiptare me famë botërore, Rita Orës tashmë ka fituar mijëra ndjekës në rrjete sociale, me të cilat ndan imazhe dhe video të ndryshme, shkruan Gazeta Metro.


Vera Ora përveçse një mjeke mjaft e zonja, ajo tregon një kujdes të madh edhe për pamjen e saj të jashtme, edhe pse në moshë është një grua shumë energjike dhe në disa prej imazheve të publikuara duket si një 20 vjeçare.

Së fundmi ajo në rrjetin social Instagram ka publikuar një video me çiftelinë e bukur me shqiponjë duke kënduar pranë macës së saj Bruno.

Kënga e saj është më ndryshe dhe mënyra se si e këndon ka marr vëmendjen e të gjithëve.

Ajo e fillon videon duke na përshëndetur “HI” më pas ajo fillon të këndon ” Shok dhe Shoqe kudo që jeni ejani së bashku të përparojmë shëndetin mendor mos ta anashkalojmë është e vetmja mënyrë që të  përparojmë”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vera Ora (@veraora)

Ndryshe, kjo nuk është hera e parë që ajo bënë të tilla video sepse kjo njihet për gjëra të tilla, edhe për komentet që i bënë Rita Orës e të cilat janë bërë virale. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë