Loading…

Nëna e Donaldit me porosi për të: Dëgjo zemrën dhe vepro sikur je vetvetja edhe jashtë

  • 30/11/2021 | 23:25

Nëna e Donaldit me porosi për të: Dëgjo zemrën dhe vepro sikur je vetvetja edhe jashtë

Donaldi ka marrur surpriza pas më shumë se 50 ditësh qëndrim brenda shtëpisë.


Romeo i ka shkruar letër, ndërsa i kanë ardhur për ta takuar prindërit e tij.

Të tre të ulur në oborr, nëna i dha një mesazh atij. Nëna e Donaldit i kërkoi atij të veprojë me zemër ashtu si ai vepron jashtë.

‘Dëgjo zemrën tënde dhe vepro si jasht sikur vetvetja jote’, i tha ajo.

Donaldi është përlotur shumë sot, pasi u shprehë se i kishte marrë malli shumë për ta.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë