Loading…

Nëna e Beatrix reagon pasi e bija nuk po bëhet e gjallë

  • 24/01/2022 | 12:06

Nëna e Beatrix reagon pasi e bija nuk po bëhet e gjallë

Eleminimi i këngëtares kosvare, Beatrix Ramosaj nga shtëpia e “Big Brother VIP” ka qenë ndër ngjarjet më të komentuara në mediat rozë për shkak se ajo është paragjykuar shumë për lidhjen e saj me aktorin nga Shqipëria, Donald Veshaj.


Pas daljes Trixa nuk ka reaguar, as nuk ka replikuar as edhe një gjë të vetme, ku mungesa e saj në “Fan Club” mori vëmendje të madhe pasi që moderatorja tha se këngëtarja ndodhet në gjendje të rënduar emocionale.

Por ajo që ka reaguar ishte nëna e artistes, Antigona Ramosaj e cila ka postuar një video të vajzës së saj me Donaldin.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Antigone Ramosaj (@antigoneramosaj)

Ky duket si një mesazh që ajo e mbështet lidhjen e dashurisë Donald-Beatrix.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë