Loading…

Nën tingujt e surles e tupanëve: Rifat Jashari ia jep vallës për Kurban Bajram

  • 11/08/2019 | 19:11

Nën tingujt e surles e tupanëve: Rifat Jashari ia jep vallës për Kurban Bajram

Rifat Jashari sot ka marrë pjesë në një dasmë në Drenicë.

Si mysafirë i veçantë në dasmën e familjes Geci nga Llausha e Skenderajt, ai e ka hijeshuar edhe më shumë këtë festë duke vallëzuar me tupana.

Siç shihet edhe në video, Rifat Jashari ka vallëzuar bashkë me burrat e kësaj familje ku ishte i ftuar.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë