Loading…

Nemanja Matic viziton Manastirin e Deçanit dhe të Graçanicës

  • 22/06/2022 | 14:54

Nemanja Matic viziton Manastirin e Deçanit dhe të Graçanicës

Mesfushori serb, Nemanja Matic gjatë ditës së sotme ka vizituar Manastirin e Deçanit dhe të Graçanicës, transmeton Gazeta Metro.


Ai përmes dy fotografive të publikuara në llogarinë e tij në Instagram ka bërë të ditur se sot ka qenë në vizitë në Manastirin e Deçanit dhe të Graçanicës.

Vlen të theksohet se Matic vjen nga Vrella e Istogut.  Ai para se të nënshkruante me United në vitin 2017, ka luajtur edhe për klube si Benfica e Chelsea.

Ai së fundmi u transferua te Roma nga Manchester United, aty ku do të jetë nën urdhrat e Jose Mourinhos. /gazetametro.net 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë