Loading…

Në zgjedhjet parlamentare në Kosovë, vëzhgues edhe nga BE’ja

  • 17/05/2017 | 18:16

Në zgjedhjet parlamentare në Kosovë, vëzhgues edhe nga BE’ja

 

Kryetarja e KQZ-së, Valdete Daka, tha se 100 vëzhgues nga Bashkimi Evropian do të marrin pjesë gjatë zgjedhjeve të 11 qershorit që do të mbahen në Kosovë.


Daka tha se këtë konfirmim e ka marrë nga përfaqësuesja e BE-së Natalya Apostolova.

“Nga Apostolova mora konfirmimin se do të jenë 100 vëzhgues të cilët do të zbarkojnë të shtunën”, tha Daka.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë