Loading…

VV’ja nuk ka disponim që të bëj koalicion më PDK’në

  • 10/05/2017 | 14:52

VV’ja nuk ka disponim që të bëj koalicion më PDK’në

Deputeti nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje,Glauk Konjufca, është shprehur se Vetëvendosje ka disponim që të mos bëj koalicion me PDK’në.


Konjufca më tej ka thënë se më pas do te analizohet se me kënd do të ishte më e përshtatshme të bashkëpunojmë në të ardhmën

“Për sa e njoh disponimin e VV’së, nuk ka atmosferë që të bashkëpunohet në ndonjë formë më Mustafen” ka thënë Konjofca./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë