Loading…

Në Tiranë viti nis me shpërthim tritoli

  • 01/01/2017 | 10:00

Në Tiranë viti nis me shpërthim tritoli

Mëngjesit i ditës së parë të vitit të ri ka nisur me një shpërthim tritoli në Tiranë.


Sipas policisë, rreth orës 03:40 të 1 janarit 2017 në rrugën “Demokracia” në Bathore ka ndodhur një shpërthim në lokalin e shtetasit Sh. D.

Si pasojë e shpërthimit ka patur vetëm dëme të lehta materiale në fasadën e lokalit.

Nga hetimet paraprake dyshohet se shpërthimi është kryer me lëndë  plasëse eksplozive.

Grupi hetimor po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit të kësaj vepre.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë