Loading…

Në Tetovë sot marshohet në nder të viktimave nga zjarri në spitalin modular

  • 10/09/2021 | 08:19

Në Tetovë sot marshohet në nder të viktimave nga zjarri në spitalin modular

Në rrjetet sociale”, Ballistët kanë bërë të ditur se pas namazit të Xhumasë në ora 13:30 nga sheshi Iliria do të organizohet një marsh në nder të viktimave që humbën jetën nga zjarri në spitalin modular të Tetovës.

Marshi do të jetë paqësor dhe do të fillojë nga sheshi Iliria në qendër dhe do të përfundojë tek spitali i Tetovës, shkruan Alsat M.

Kujtojmë se nga zjarri në spitalin modular të Tetovës, humbën jetën 14 persona dhe 12 të tjerë mbetën të lënduar.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë