Loading…

Në provën javore të Big Brother Vip, çiftet do të jetojnë brenda së njëjtës bluzë

  • 21/10/2021 | 08:13

Në provën javore të Big Brother Vip, çiftet do të jetojnë brenda së njëjtës bluzë

Prova javore ka nisur zyrtarisht për banorët e shtëpisë tonë.

Pas sfidës për të përgatitur rakinë, banorët tanimë do të duhen të qëndrojnë të pandashëm deri spektaklin e së premtes.

Ata janë ndarë në çifte rastësore dhe do të jenë të detyuar të kryejnë thuajse çdo aktivitet të përditshëm, brenda së njëjtës bluzë.

Performanca dhe korrektësia e tyre do të përcaktojnë edhe buxhetin që ata do të kenë në dispozicion në ditët në vazhdim.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë