Loading…

Në Pejë, prindi raporton zhdukjen e vajzës 16 vjeçe

  • 02/04/2017 | 11:21

Në Pejë, prindi raporton zhdukjen e vajzës 16 vjeçe

Dje në Pejë, në orën 11:00, një person ka paraqitur rastin në Polici se i është zhdukur vajza e tij 16 vjeçe.


“Ankuesi mashkull K/Shqiptar raporton se vajza e tij e moshës 16 vjeçare ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për fatin e saj”, njofton Policia e Kosovës, përcjell gazetametro.net

Rasti është nën hetime. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë