Loading…

Në Pejë i biri rrah babanë, arrestohet

  • 18/05/2017 | 10:52

Në Pejë i biri rrah babanë, arrestohet

Në Pejë, dje është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar pasi që, dyshohet se i njëjti ka sulmuar viktimën mashkull K-Shqiptar (babanë e tij) duke e gjuajtur me një vazo lulesh, njofton Policia e Kosovës.


Për pasojë viktima ka pësuar lëndime të lehta. Viktimës i është ofruar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit, pas intervistimit është dërguar në mbajtje, shkruan gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë