Loading…

‘Ne nuk ua marrim…amerikanëve’: Gazetari i Berishës, Çim Peka rrëshqet në gjuhë vulgare ndaj amerikanëve

  • 13/05/2022 | 10:34

‘Ne nuk ua marrim…amerikanëve’: Gazetari i Berishës, Çim Peka rrëshqet në gjuhë vulgare ndaj amerikanëve

Gazetari nga Shqipëria, Çim Peka, ka përdorur gjuhë vulgare ndaj amerikanëve në një debat televiziv.


Ai tha se si gazetar ai flet për amerikanët dhe i konteston dhe s’ua “merr në gojë”, sikurse, sipas tij, bën kryeministri shqiptar Edi Rama.

“Megjithatë te kjo që më drejtohet mua dhe gazetarëve të tjerë, Rama ngatërron një gjë. Ne nuk ua marrim në gojë amerikanëve, ne flasim për ta dhe i kontestojmë. Rama është ai që ka nevojë t’ua marrë në gojë amerikanëve. Nga halli apo nga qejfi këtë e diskutojmë”, tha Peka.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë