Loading…

Në një hartë daneze nuk ekziston Serbia, por Kosova

  • 17/02/2017 | 00:02

Në një hartë daneze nuk ekziston Serbia, por Kosova

Në hartë e cila përdoret në një qendër për vozitës në Danimarkë nuk ekziston fare Serbia por vetëm Kosova. 


Sipas një twiti në rrjetin social Twitter dhe fotografisë nga Qendra për shkollim të vozitësve në Danimarkë, në sferën botërore ekziston vetëm Kosova, por jo edhe Serbia, përcjell gazetametro.net.

Në hartë e cila shfrytëzohet në këtë qendër nuk ekziston fare Serbia. Në vendin ku duhet të jetë ajo shkruan Kosova. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë