Loading…

Në Leposaviq ndryshon situata: KFOR dhe serbet luajnë së bashku

  • 06/06/2023 | 13:37

Në Leposaviq ndryshon situata: KFOR dhe serbet luajnë së bashku

Në Komunën e Leposaviqit ushtarët e KFOR’it kanë luajtur sot lojën e tërheqjes së litarit bashkë me serbët lokalë të cilët janë duke protestuar tash e sa ditë para objektit të Komunës.


Mediumi lokal KoSSev ka publikuar videon, pa dhënë shumë detaje.

Duket se e gjithë kjo është bërë për të shtensionuar situatën e krijuar prej më shumë se një jave.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë