Loading…

Në Klinë shtrohet asfalti si ‘petë laknuri’

  • 14/04/2019 | 21:22

Në Klinë shtrohet asfalti si ‘petë laknuri’

Asfaltimi i rrugëve në Kosovë nuk është gjithmonë ai i duhuri dhe që kërkohet në bazë të rregullave, transmeton Gazeta Metro.

Kështu në fshatin Çabiq të Komunës së Klinës një rrugë që është asfaltuar ka rezultuar me një cilësi të dobët të punimeve.

Pamja në fjalë është shumë e shëmtuar, edhe pse asfalti në fjalë duket se është shtruar vonë.

Më poshtë keni disa nga fotot./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]net
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë