Loading…

Në këtë ditë të gjithë jemi një

  • 28/11/2016 | 08:18

Në këtë ditë të gjithë jemi një

Kryeministri i vendit Isa Mustafa përmes një publikimi të bërë në rrjetin e tij social Facebook ka uruar festën e 28 nëntorit.

“Urime 28 Nëntori, Dita e Flamurit!”, ka uruar Mustafa.

Tutje ai ka folur edhe për përgjegjësinë që shqiptarët kanë për ndërtimin e shteteve përkatëse ku jetojnë.

“Të gjithë ne sot ndjehemi Një, të fortë por edhe përgjegjës për ndërtimin dhe zhvillimin e shteteve dhe vendeve tona, gjithandej ku jemi.”, ka përfunduar Mustafa./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë