Loading…

“Në kërkim” të Arben Vitisë, ministri i shëndetësisë vazhdon t’u shmangët gazetarëve

  • 27/08/2021 | 22:28

“Në kërkim” të Arben Vitisë, ministri i shëndetësisë vazhdon t’u shmangët gazetarëve

Ndonëse do të duhej të ishte ministri me i qasshëm në këto ditë të rënda të pandemisë, ministri i shëndetësisë, Arben Vitia është bërë i ‘padukshëm’ për medie.


Televizioni Kanal10 qysh në orët e para të mëngjesit ka zbarkuar te Ministria e Shëndetësisë, por se Vitia nuk ishte prezent, ku punonjës të ministrisë pohuan se gjendet në takim, pas pritjeve për gati dy orë ministri Vitia erdhi, por deshi të prononcohet ndonëse një varg pyetjesh e pritnin, përgjigjen e të cilave secili qytetar i Kosovës do të donte ti dinte.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë