Loading…

Në Graçanicë konfiskohet një makinë më mbishkrimin ‘Milicija’

  • 10/01/2017 | 23:49

Në Graçanicë konfiskohet një makinë më mbishkrimin ‘Milicija’

Policia e Kosovës e ka konfiskuar një veturë në Graçanicë e cila mbante mbishkrimin ‘Milicija’.


Një lexues i ‘Indeksonline’, ka dërguar disa fotografi ku shihet momenti i konfiskimit të kësaj makine.

Ky veprim i këtij qytetari serb konsiderohet si provokim për qytetarët e Kosovës dhe policinë.

Nuk është hera e parë qe serbet provokojnë me veprime të tilla. Pasi edhe në të kaluarën kanë provuar me veprime të ngjashme.

15966105_1325376684149581_8363492195928592696_n-264x480 15940804_1325376610816255_7524553013887451167_n-264x480

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë