Loading…

Në Gjilan po qarkullojnë 500 euro të falsifikuara

  • 08/04/2019 | 10:15

Në Gjilan po qarkullojnë 500 euro të falsifikuara

Një vajzë nga Gjilani ka raportuar se ka pranuar 500 euro, të cilat dyshohen se janë të falsifikuara, transmeton Gazeta Metro.


Policia e Kosovës në raportin 24 orësh ka bërë të ditur se ankuesja ka pranuar paratë nga një i dyshuar i panjohur.

“Ankuesja femër K-Shqiptare ka raportuar se nga një i dyshuar i panjohur ka pranuar një kartëmonedhë prej 500 euro që dyshohet të jetë e falsifikuar”, thuhet në raportin e policisë.

Rasti ka ndodhur më 06.04.2019 dhe po vazhdon të hetohet nga policia./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë