Loading…

Në Gjilan dy të arrestuar, kapen me drogë

  • 22/01/2017 | 13:39

Në Gjilan dy të arrestuar, kapen me drogë

Në fshatin Malishevë të Gjilanit dje janë arrestuar dy burra të dyshuar për posedim të narkotikëve.


Policia e Kosovës përmes një komunikate për media bën të ditur se të dyshuarit janë arrestuar rreth orës 17:00, transmeton gazetametro.net.

“Janë arrestuar dy të dyshuar, burra shqiptarë, pasi që gjatë kontrollit në veturën me të cilin udhëtonin janë gjetur dhe konfiskuar 3.785 kg substancë e dyshuar e llojit marihuanë”, thotë PK.

Me vendim të prokurorit, të dyshuarit pasi janë intervistuar, dërgohen në mbajtje, ndërsa rasti është duke u hetuar. /gazetametro.net.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë