Loading…

Në Gjermani zbulojnë planin e PSG, 150 milionë euro për zëvendësuesin e Mbappe

  • 28/08/2021 | 23:15

Në Gjermani zbulojnë planin e PSG, 150 milionë euro për zëvendësuesin e Mbappe

Raportimet e fundit nga Gjermania zbulojnë planin madhor të PSG për zëvendësuesin e Kylian Mbappe.


PSG po mendon të hidhet në sulm për Haaland nëse Mbappe do të shkojë te Real Madrid.

Me paratë që do të përfitoheshin nga shitja e francezit, Paris Saint-Germain mund t’i lejojë vetes të shpenzojë 150 milionë euro, sa do të kushtonte tani sulmuesi i Borussia Dortmund.

Në verën e vitit të ardhshëm do të hyjë në fuqi klauzola që do ta lejojë norvegjezin të largohet nga verdhezinjtë për vetëm 75 milionë euro.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë