Loading…

Në fushë betejë ushtarja ukrainase bën vallëzimin ‘Pikachu’

  • 09/12/2022 | 14:29

Në fushë betejë ushtarja ukrainase bën vallëzimin ‘Pikachu’

Ministria e Mbrojtjes së Ukrainës ka postuar në rrjetin social Twitter, një ushtare derisa po realizonte kërcimin e ashtuquajtur ‘Pikachu’ transmeton Gazeta Metro.


Derisa lufta në Ukrainë po vazhdon dhe gjithandej dëgjohen artileri ushtarake, një ushtare ka vendosur të filloj mëngjesin me një vallëzim ‘Pikachu’.

Edhe pse në një ambient me borë dhe të ftohtë, kjo si duket nuk e pengon aspak ushtaren të realizoj vallëzimin.

“Dimri nuk ka qenë kurrë një pengesë për një humor të mirë” shkruhej në postim./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë