Loading…

Në Ferizaj arrestohen tre persona për prostitucion

  • 17/01/2017 | 10:43

Në Ferizaj arrestohen tre persona për prostitucion

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar dy meshkuj dhe një femër, nën dyshimin se të njejtin janë përfshirë në veprën e marrjes me prostitucion.

Ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme në rrugën “Driton Islami”, Ferizaj, transmeton gazetametro.net.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit pas intervistimit janë liruar në procedurë të rregullt. /gazetametro.net.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë