Loading…

Në Drenas tavolina ‘ndimse’

  • 18/12/2016 | 11:02

Në Drenas tavolina ‘ndimse’

Letrat të cilat i orientojnë qytetarët e komunës së Drenasit në qendrën e votimit në shkollën e mesme “Fehmi Lladrovci” në Drenas, janë të shkruara gabimisht, njofton Klan Kosova.


Në fotografi mund të shihni se si fjala “ndihmëse” është shkruar gabimisht. Ajo është shkruar “ndihmse”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë