Loading…

Në Deçan djegin flamurin e Francës (Video)

  • 08/01/2017 | 10:53

Në Deçan djegin flamurin e Francës (Video)

Disa qytetarë të Deçanit e kanë djegur flamurin e Francës, në shenjë pakënaqësie për arrestimin e liderit të AAK-së, Ramush Haradinaj.


Në videon që ka ardhur në redaksi,  shihet një qytetar teksa me shkrepëse e djeg flamurin francez.

Ramush Haradinaj është arrestuar më 4 janar nga autoritetet franceze në aeroportin e Baselit në bazë të një urdhër-arresti të lëshuar nga Serbia që nga viti 2004. /Express

http://www.dailymotion.com/video/x57qotr_flamuri-franca_news

http://www.dailymotion.com/video/x57qoxs_flamuri_news

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë