Loading…

Ndryshon orari i transmetimit të serialit “O sa mirë” (Video)

  • 04/06/2017 | 15:51

Ndryshon orari i transmetimit të serialit “O sa mirë” (Video)

Të tjera skena humori ju presin në episodin e radhës të hit-komedisë televizive “O Sa Mirë”.


Para fansave të shumtë të këtij seriali ka ardhur episodi i 112 me radhë. Protagonistët kryesorë vazhdojnë me të argëtojnë publikun me gjestet individuale dhe situatat, në të cilat ndodhen, transmeton Telegrafi.

Por, kësaj radhe ka ndryshuar koha e transmetimit të serialit si pasojë e debateve për zgjedhjet e parakohshme parlamentare. Këtë javë seriali do të transmetohet të dielën me fillim në ora 23:00 ndërsa do të ketë shumë befasi.

https://www.youtube.com/watch?v=tYIYAzkfKQg&feature=youtu.be

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë