Loading…

Ndodhë në Lipjan, arrestohet dhe dërgohet në mbajtje pasi vodhi një qen

  • 05/09/2018 | 11:01

Ndodhë në Lipjan, arrestohet dhe dërgohet në mbajtje pasi vodhi një qen

Një person është arrestuar në Kojsk të Lipjanit pasi kishte vjedhur një qen njofton policia e Kosovës.


Pasi një person është ankuar se ju është vjedhur qeni i tij, policia ka njoftuar se ka arrestuar një person i cili dyshohet se ta ketë bërë këtë, shkruan gazetametro.net.

I dyshuari në këtë rast është dërguar në mbajtje me vendim të prokurorit.

Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar, pasi që i njëjti ia kishte vjedhur një qen ankuesit mashkull K/Shqiptar. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në komunikatën e policisë./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë