Loading…

Ndodhë edhe kjo tek shqiptarët: Limon brenda limonit

  • 05/03/2019 | 20:25

Ndodhë edhe kjo tek shqiptarët: Limon brenda limonit

Ndoshta nuk e keni menduar apo parë ndonjëherë, mirëpo brenda limonit mund të hasni edhe në një limon tjetër. Madje ky fenomen i rrallë ka ndodhur në Shqipëri, transmeton Gazeta Metro.


“Dy në një”, kjo ka ndodhur në qytetin Tepelenë të Shqipërisë.

Në një foto të publikuar nga JOQ, mund të shihet qartë limoni brenda një limoni tjetër.

Sidoqoftë, një gjë e tillë është shumë e rrallë.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë