Loading…

Ndodhë edhe kjo: Në ministrinë e Tregtisë punëtorët luajnë ‘Ludo King’ gjatë orarit të punës

  • 30/07/2019 | 11:37

Ndodhë edhe kjo: Në ministrinë e Tregtisë punëtorët luajnë ‘Ludo King’ gjatë orarit të punës

Një video që shihen zyrtarët e Ministrisë së Tregtisë dhe Industrisë, duke luajtur lojën “Ludo King”.

Lexuesi i Insajderit, përmes dërgimit të kësaj video ka paraqitur zyrën e kryeinspektoratit të MTI-së, ku janë mbledhur zyrtarët për të luajtur.

Sipas tij, zyrtarët e paraqitur në video janë: kryeinspektori i MTI-së Lulzim Syla, zyrtari i lartë në inspektorat Berat Ahmeti, zyrtari Sahit Svirca dhe menaxheri i prokurimit Bexhet Asllanaj ndërsa video është bërë dje më 29 korrik 2019.

Më poshtë po sjellim videon.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë