Loading…

Ndodh puthja e parë mes Romoes dhe Heidit – momente romantike mes çiftit në BBVA 3

  • 20/02/2024 | 09:55

Ndodh puthja e parë mes Romoes dhe Heidit – momente romantike mes çiftit në BBVA 3

Duket se është formuar një tjetër çift në Big Brother VIP Albania 3.


Bëhet fjalë për Romeo Veshajn dhe Heidi Bacin, të cilët prej disa javësh kanë shfaqur një afrimitet me njëri-tjetrin.

Ata së fundmi kanë shkëmbyer puthjen e parë në buzë, teksa kanë sjell momente romantike për publikun.

Veç tyre, Bardhi dhe Sara Gjordeni e Meriton Mjekiqi dhe Ilnisa Agolli, janë çiftet e tjera në këtë edicion.

Në shtëpi ndërkohë po vazhdojnë situatat e ndryshme ndërmjet konkurrentëve.

Ata kanë filluar polemikat, e krisjet e para, varësisht prej sfidave të ‘Vëallit të Madh’.

Theksojmë që gjashtë banorë janë në garë për t’u eliminuar dhe njëri prej tyre do ta lë shtëpinë sonte.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë