Loading…

Ndodh e papritura: Po bënin seks në makinë, çifti britanik përfundon poshtë kodrës

  • 23/09/2021 | 23:13

Ndodh e papritura: Po bënin seks në makinë, çifti britanik përfundon poshtë kodrës

Makina e një çifti në Britani ka përfunduar poshtë një kodre, teksa ata ishin duke kryer seks. Kështu shkruan “The Sun”, që sqaron më tej, se është dashur ndërhyrja e policisë që ata të dilnin të gjallë nga mjeti tip “Toyota Yaris”.


Dyshja ishte duke kryer marrëdhënie kur kanë lëvizur frenat e dorës, e si pasojë makina ka nisur që të lëvizë derisa ka përfunduar poshtë kodrës.
“The Sun” shkruan se Policia e Derbyshire ka publikuar në “Twitter” fotografitë e çmendurisë së çiftit, pasi e shpëtoi.

“Në një vend të panjohur në Derbyshore, një çift kishte parkuar makinën Yaris dhe po forconin marrëdhënien e tyre. E teksa po bënin këtë, frenat e dorës janë shkyçur dhe mjeti u rrëzua poshtë një kodre. #palëndime”, shkruan policia teksa poston edhe fotot.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë