Loading…

Ndërron jetë veterani i UÇK’së, Refki Gashi |FOTO

  • 01/07/2018 | 09:55

Ndërron jetë veterani i UÇK’së, Refki Gashi |FOTO

Pas një sëmundje të rëndë, sot ka ndërruar jetë veterani i UÇK-së, Refki Gashi, nga fshati Dubravë i Komunës së Suharekës.


Refki Gashi ishte vëllai i dëshmorit, Haxhi Gashi, shkruan.

Varrimi i të ndjerit do të bëhet nesër në ora 15:00 në varrezat e fshatit Dubravë.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë