Loading…

Ndërron jetë edhe një i ri nga virusi, në Suharekë

  • 10/09/2021 | 09:01

Ndërron jetë edhe një i ri nga virusi, në Suharekë

Ka vdekur edhe një i ri nga virusi në Kosovë, Milaim Lumi ka Komuna e Suharekës, shkruan Gazeta Metro.


Lajmi është bërë i ditur nga mediat lokale.

Kujtojmë që virusi po vazhdon me të madhe t’ua merr jetën kosovarëve. Vetëm dje kanë ndërruar jetë 19 persona./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë