Loading…

Ndërrohen trajnerët e ‘The Voice of Albania’?

  • 31/03/2017 | 17:54

Ndërrohen trajnerët e ‘The Voice of Albania’?

Spektakli ka disa javë që ka filluar dhe normalisht juria është prezantuar që në natën e parë.


Pjesë e jurisë të këtij spektakli janë disa emra të lakuar në muzikë: Alban Skënderaj, Rona Nishliu, Besa Kokëdhima dhe Xuxi.

What’s happening?!!! #voa6

A post shared by Ledion Lico (@ledionl) on

Por diçka po ndodh: moderatori i spektaklit të zërit, Ledion Liço, ka publikuar në Instagram një foto e cila na fut në dyshime.

Në një nga karriget e anëtarëve të jurisë është ulur këngëtari Bojken Lako. E bashkangjitur me këtë foto Ledioni shkruan: “Çfarë po ndodh?”

Në fakt, kjo mbetet për t’u parë në darkë,  nëse Bojken do të jetë një ndër anëtarët e jurisë apo po shijon karrigen thjesht për një foto.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë