Loading…

Ndërprehet seanca në shenjë solidarizimi me Haradinajn

  • 09/02/2017 | 17:47

Ndërprehet seanca në shenjë solidarizimi me Haradinajn

Seanca e Kuvendit të Kosovës është ndërprerë në shenjë proteste dhe solidarizimi për shtyrjen e vendimit të gjykatës së Francës, ndaj liderit të AAK’së, Ramush Haradinaj dhe të vazhdohet të martën.

Propozimi për ndërprerjen e seancës erdhi nga shefi i grupit parlamentar të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Pal Lekaj./Gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë