Loading…

Nata e fundit e beqarisë? Big Mama thotë se do martohet

  • 03/06/2021 | 23:41

Nata e fundit e beqarisë? Big Mama thotë se do martohet

Këngëtarja e njohur shqiptare, Big Mama fal lidhshmërisë me publikun arrin të gëzojë famë të madhe.


Përmes rrjeteve sociale, Bigu qëndron afër atyre që e duan edhe e përkahin. Me postimin e fundit Bigu ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve, ajo në Instagram ka publikuar një imazh ku shfaqet në shoqërinë e disa vajzave, teksa ka shkruar “Nata e fundit e beqarisë”.

Kjo foto ka ngjallur dyshime të shumta se a po martohet Bigu apo thjesht ka të bëjë me xhirime të ndonjë vidoeklipi. Se çfarë në të vërtetë fshihet pas kësaj fotografie mbetet të shihet në vazhdim.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BigMama (@bigitos)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë