Loading…

Nata deri 30 mijë euro: Ky është hoteli që Arjola është ‘arratisur’ për pushime

  • 25/02/2022 | 13:58

Nata deri 30 mijë euro: Ky është hoteli që Arjola është ‘arratisur’ për pushime

Arjola Demiri duket se do të shkëputet totalisht nga ngjarjet e fundit në jetën e saj ku me përfshirjen në “Big Brother VIP” sigurisht kanë marrë një rrjedhë tjetër.


Arjola ka mbërritur në Stamboll ku ka zbuluar në Instagram se po qëndron ën një ndër hotelet më të famshme të Turqisë dhe jo vetëm.

“Ciragan Palace Kempinski”, është hoteli që Arjola ka zgjedhur të pushojë, ku çmimi për një natë varjon nga 400 euro deri në 30 mijë euro. Çmimi më i lartë i përket dhomës së quajtur ” Suita e Sulltanit”.

Arjola gjithashtu ka zbuluar se në këto pushime e shoqëron motra e saj, Elisa Demiri e cili është kujdesur për fëmijët e saj dhe imazhin e aktores kur ajo ndodhej në “Big Brother VIP”.

Kujtojmë se Arjola doli nga Big Brother me dhuratë një shtëpi per te cilen e kishte permendur vazhdimisht se eshte qellimi qe mori pjese ne ate reality show, ku u bë e ditur se çmimi i saj ishte dyfish më shumë se çmimi që mori fituesi, Ilir Shaqiri.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë