Loading…

Nasim Haradinaj befason ushtarin e UÇK’së nga Haga

  • 27/05/2022 | 19:37

Nasim Haradinaj befason ushtarin e UÇK’së nga Haga

Ish-ushtari i UÇK-së, Frashër Oseku, ka pranuar sot një thirrje telefonike që e ka befasuar.


Thirrja për Osekun ka qenë nga ish-komandanti i luftës, Nasim Haradinaj që tani gjendet në Hagë, duke vuajtur dënimin prej 4.5 vitesh.

Oseku, në një shënim në Facebook, ka thënë se ndjehet i privilegjuar për këtë thirrje.“Sot qenka dita befasisë. Sa më thirri Nasim Haradinaj.

Nuk di çka të them përveç që ndihem i privilegjuar. #Krenar me ty Komandant”, ka shkruar Oseku.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë