Loading…

Naser Selimi, njeriu i cili e mposhti kancerin në Prevallë |VIDEO

  • 24/10/2018 | 10:08

Naser Selimi, njeriu i cili e mposhti kancerin në Prevallë |VIDEO

Naser Selimi, njeriu i cili e mposhti kancerin në Prevallë


Një rrëfim pozitiv të një njeriu të fortë.

Është fjala për Naser Selimin, i cili po e mposht kancerin nga mrekullitë që i ofron natyra, në këtë rast Prevalla e bukur.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë