Loading…

NASA lëshon video live nga hapësira

  • 01/01/2017 | 19:21

NASA lëshon video live nga hapësira
Kohëve të fundit, NASA shumë shpesh ka lëshuar video live nga hapësira!
Një të tillë e ka lëshuar edhe sonte dhe mund ta shikoni këtu:
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë