Loading…

Nainggolan tallet me Ronaldon që ‘injoroi’ Coca Cola’n: Ja çfarë bën ai

  • 16/06/2021 | 14:57

Nainggolan tallet me Ronaldon që ‘injoroi’ Coca Cola’n: Ja çfarë bën ai

Mesfushori i Cagliarit, Radja Nainggolan ka bërë shaka lidhur me Paul Pogba dhe Cristiano Ronaldo që larguan shishet e Coca-Cola dhe Heineken në konferencë për shtyp në “Euro 2020”.


Ronaldo largoi dy shishe te Coca-Colas derisa, duke iu sugjeruar gazetarëve dhe tifozëve të pinë ujë.

Ndërsa, Pogba, që është praktikues i fesë myslimane, e bëri dje të njëjtin veprim duke hequr birrën e Heineken.

Mesfushori i Cagliarit, Radja Nainggolan nuk harxhoi kohë dhe bëri shaka me Pogban dhe Ronaldon në Instagram.

33-vjeçari bëri një foto montazh duke pretenduar se në konferencë për shtyp janë disa shishe me alkool dhe shkruan: Të qeshim.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë