Loading…

Naim Bazaj intervistohet nga Policia pas akuzave të Lladrovcit

  • 11/10/2017 | 10:26

Naim Bazaj intervistohet nga Policia pas akuzave të Lladrovcit

Naim Bazaj, kryetari i kuvendit komunal të Drenasit, momentalisht është duke u marrë në pyetje nga policia në Prishtinë, Departamenti i Krimeve të Rënda lidhur me akuzat e Ramiz Lladrovcit, se Bazaj ka gisht në sulmin ndaj tij.


Bazaj është thirrur dje më ftesë urgjente të policisë për rast kanosje.

Avokati i Bazajt, Nazim Mehmeti tha për Insajderin se klientit të tij po i behët presion për shkak të paralajmërimeve të tij.

“Kjo është presion i policisë dhe prokurorisë që po i bëhet Naim Bazajt për shkak të paralajmërimit të tij se ka fakte të shantazhit që Lladrovci ka bërë ndaj presidentit Hashim Thaçi”, tha Mehmeti.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë