Loading…

Mustafa vazhdon fushatën, në Lipjan përballet me VV’në (Video)

  • 21/05/2017 | 19:48

Mustafa vazhdon fushatën, në Lipjan përballet me VV’në (Video)

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, dhe kandidati i tij për kryeministër, Avdullah Hoti, kanë vazhduar fushatën nëpër kafeteri të Lipjanit, ku kanë biseduar me të rinj.


Në njërën nga kafeteritë, një grup të rinjsh kanë brohoritur emrin e Albin Kurtit.

Mustafa vetëm iu ka buzëqeshur, pa bërë ndonjë koment.

Shihni videon e mëposhtme:

https://www.facebook.com/valdrinahmeti.v/videos/10154863941193541/

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë